Malíři Karviná

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Hledáme nové kolegy do našeho týmu!

Jsme největší malířská firma v České republice s cílem poskytnout domácnostem i firmám dobře odvedenou práci. Zakládáme si na tom, aby jakékoliv malování nebo jiné zkrášlení domovů či kanceláří proběhlo klidně a kvalitně. Naši malíři jsou pečliví, pracovití a čistotní. A přesně taková je i naše práce. Chcete být součástí takového týmu? Bereme vás! Zašlete nám svůj životopis na info@maliri-nateraci.cz.

Koho hledáme? Malíře na HPP!

  • Hledáme pracovité malíře s praxí, kterým záleží na tom, aby jejich práce byla dobře odvedena.
  • Hledáme schopné, pracovité a samostatné malíře.
  • Máte řidičský průkaz sk. B, znáte obor a zajímáte se, co je v malování nového? Pak jste ten pravý člen, který chybí v našem týmu.

Proč byste měli pracovat u nás?

Protože jsme největší malířská firma v ČR, máme dost zakázek na to, abychom mohli pracovat i mimo hlavní sezónu. Nabízíme vám tedy celoroční práci. Navíc budete mít k dispozici firemní vůz a každé ráno snídani a kávu. Rádi vás přivítáme v našem mladém a veselém kolektivu, ve kterém se nám všem skvěle pracuje.

Hledáte práci? Pošlete nám životopis i s fotografií na info@maliri-nateraci.cz.

 

Co říkají o práci malíře natěrače naši zaměstnanci

K firmě MALÍŘI NATĚRAČI CZ jsem nastoupil před 24 měsíci (pozn. publikováno v červenci 2016). Ze začátku jsem byl vyděšený z tempa zaměstnanců, z nároku naší firmy na kvalitu práce a nároku některých zákazníků. Ty jsou opravdu vysoké. Ale po zaučení od kolegů, kteří tu pracují déle, jsem se rychle dostal na jednu vlnu a dnes se považuji za opravdového profíka. U společnosti MALÍŘI NATĚRAČI CZ jsem velmi spokojený. Baví mě práce, která je navíc finančně velmi dobře ohodnocena. Navíc mám dobrý vztah i s naším manažerem i vstřícným šéfem.

Jsem rád zejména za skvělé firemní benefity. Mám firemní vůz Škoda Octavia Combi, a to i na soukromé účely. Pracuji 8 h denně, mám možnost přivydělat si i o víkendech a také roste můj plat. Nemusím utrácet za oblečení, od firmy jsem dostal zdarma monterky, trička a mikiny. Super jsou snídaně, sladké i slané, a káva každé ráno na firmě. Baví mě práce v mladém kolektivu a se vstřícným šéfem.

Milan Lutišan, zaměstnanec od r. 2014

 

U firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ nejvíce oceňuji stabilní práci během celého roku a s tím pravidelný a stabilní příjem. Jsme velká firma a máme dostatek zakázek i v zimě. Dobře se tu pracuje, máme bezva kolektiv.

Václav Klíma, první zaměstnance firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ,
pracuje u firmy od r. 2001

 

Už po roce práce jsem plně zapojen do chodu firmy. Je pravda že tempo a nároky na odvedenou práci jsou vysoké, ale s nízkými cíli se těžko dosáhne vysokých výsledků. U jiných malířských firem jsem dělal osmihodinové až dvanáctihodinové směny a unavený po práci  jsem musel jet na firmu vrátit auto a potom jet domů. U MALÍŘI NATĚRAČI CZ jezdíme domů přímo ze zakázek firemními vozy. Je to pohodlné a ušetří mi to spoustu kilometrů a spoustu času. Navíc cestu z práce a do práce hradí firma! Spokojený jsme také s velmi dobrým finančním ohodnocením, nyní si mohu dovolit více, než když jsem pracoval u jiné firmy.

Petr Götz - pracuje u firmy od r. 2015

 

Nabídka práce MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Změna preferencí cookies